Fred Nijhuis

Your favorite Dutch wine writer

Uitslag CONCOURS LE VIN EN DIRECT, Het NK Blindproeven 2019

CONCOURS LE VIN EN DIRECT, het NK Blindproeven 2019: de resultaten

De wijnen en alle scores. Een verslag van het evenement volgt, net als de fotoreportage van Fotosudio Ingrid Driessen.
Fotostudio Ingrid Driessen

Uitslag CONCOURS LE VIN EN DIRECT, het NK Blindproeven 2019

De wijnen:

  1. Oostenrijk, Sauvignon blanc, Süd Steiermark, Gamlitz, 2017, Hannes Sabathi
  2. Frankrijk, Chardonnay, l’Églantière Chablis Fourchaume Premier Cru, 2018, Jean Durup
  3. Frankrijk, Chenin blanc, Saumur blanc, Vieilles Vignes, 2015, Langlois-Chateau
  4. Duitsland, Saar Riesling, Mosel-Saar, 2015, Van Volxem
  5. Australië, Semillon, Hunter Valley, 2009, de iuliis
  6. Frankrijk, Gamay, Beaujolais, Morgon Côte du Py, 2017, Dominique Piron
  7. Italië, Sangiovese, Toscane, Chianti Classico Gran Selezione, 2015, Villa Rosa, Famiglia Cecchi
  8. Libanon, Château Heritage Family Reserve, Bekaa Valley, 2012, Château Heritage
  9. Californië, Sonoma Heritage Vines Zinfandel, Dry Creek Valley, 2014, Rancho Zabaco
  10. Frankrijk, Grande Cuvée, Pic St Loup, 2017, Domaine L’Hortus
  11. Spanje, Cabernet Sauvignon, Penedès, Mas la Plana, 2015, Torres
  12. Portugal, Tawny Port, 20 years, Graham’s

De uitslag:

  1. WZN (Wijnproevers Zonder Naam)
    Rik Boom
    Jarno de Graaf
    Martin Fennema
    Anton Silletti
    125 punten

  2. Brabantse Wijnsociëteit 2
    Eric Hoepelman
    Martijn de Groot
    Willem-Jan Withagen
    Diederick Swagemakers
    119 punten

  3. Halfdroog
    Juliette Zandbergen
    Jesper Moonen
    Jaap Baan
    Maxime Zandbergen
    105 punten

  4. Hosman
    Ruben van Dam
    Arend Jaap vd Lely
    Jan Messing
    Lou Borrani
    104 punten

  5. OLEE
    Edger Groeneveld
    Oscar Reitsma
    Luc Linnenbank
    Eline Groenendijk
    104 punten

  6. Wine Nerds
    Veerle Kuyer
    Jos van Schaik
    Steven van den Heuvel
    Hugh Keasberry
    97 punten

  7. Team Utrecht
    Fleur van den Broek
    Bas Claassen
    Michiel van Ruitenbeek
    Clemens van der Werff
    94 punten

  8. Samen Voor De Wijn
    Daan Jonker
    Vincent Disselkoen
    Willem Wittebol
    Stelle Barvelink
    93 punten

  9. Corsé
    Margareth Nederstigt
    John Nederstigt
    Henriëtte Deurloo
    Hanneke van Bruggen
    88 punten

  10. NWH
    Guus Schuijt
    Hans Meijs
    David van Steenderen
    Karin Muires
    84 punten

  11. Le Bouchon
    Danny van Lamoen
    Lonneke de Bruijn
    Coen Pollaert
    Michael de Rooij
    80 punten

  12. Promessa/Prowines
    Arno Aartsen
    Sjef Sanders
    Rob Dijkstra
    Sandra Kokx
    76 punten

  13. Bravineus
    Louis Hennekens
    Bjørn Scholten
    Arjen van Sluijs
    Jan Smit
    76 punten

  14. De 4 van 3
    Sander Kwakkenbos
    Laurens van Adrichem
    Bastian van der Velde
    Bernard Tesink
    73 punten

  15. Orangemen
    Willem van Gaasbeek
    David Draper
    Bert Schram
    Mike Overvliet
    71 punten

  16. O per’e palummo
    Alessandro Matrone
    Dirk van Hoorenbeeck
    Henk Leurs
    Anton van Balveren
    59 punten

  17. Fine Wine Specialists
    Fred van der Wal
    Claudia Mario
    Clare Spanjaard
    Kristi Gansner
    59 punten

  18. Brabantse Wijnsociëteit 1
    Noël Geisen
    Berry Marinussen
    Peter van den Besselaar
    Rob van Ginneken
    53 punten

  19. Profumato
    Eric van Meerwijk
    Lieske Vos
    Michel Verboom
    Michael Kardienaal
    51 punten

  20. Winelovers
    Jolande Vos
    Yvonne Zohar
    Theo Snijder
    Jeroen Dorenstouter
    45 punten

  21. De Witte Tonnies
    Victor Gravemaker
    Martijn Stoops
    Kees Gravemaker
    Emile Gravemaker
    37 punten

  22. BWS Wine Queens
    Claartje Grielis
    Toos Dusee
    Valerie Bollen
    Anmemiek Vermeijlen
    Leila Wijnhoven
    22 punten

Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.

Deel dit bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn